Grad goli w Kornatce !!!

Rokita Kornatka 3-2 LKS Śledziejowice  bramki dla Śledziejowic Fudali,Krauss

W pierwszej dość wyrównanej połowie meczu oba zespoły stwarzały sobie dogodne sytuacje bramkowe,

bardzo dobrze spisywał się dziś Maciej Palczewski który w sytuacjach sam na sam nie dawał szans

przeciwnikowi i wybraniał tzw. setki . W pewnej sytuacji Sędzia ewidentnie popełnił Babola nie wskazujac

ewidentnego spalonego gospodarzy w skutek tego Kornatka wyszła na prowadzenie i prowadziła nie

zasłużenie 1-0 . Pod koniec pierwszej połowy zawodnicy trenera Mariusza Szarka przeprowadzili składną

akcję w której Maciej Krauss oddając strzał obił poprzeczkę Rokity . W drugiej części spotkania Fudali dał

remis oddając strzał zza szesnastki i pokonał dziś słabo spisującego się bramkarza gospodarzy.

Nie długo cieszyliśmy się z remisu parę minut później było 2-1 dla Kornatki . Śledziejowice podrażnione takim

obrazem sytuacji doprowadzają do wyrównania po rzucie rożnym zamieszanie wykorzystał Maciej Krauss

i było 2-2 . Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 3-2 dla Kornatki i to oni inkasują dziś 3 pkt. choć walka

trwała do samego końca Śledziejowicom zabrakło czasu na wyrównanie i zdobycie choćby 1 pkt.