Pierwszy sprawdzian na remis! LKS Śledziejowice 0:0 Wolni Kłaj

W spotkaniu inaugurującym zmagania w rundzie wiosennej drużyna gospodarzy bezbramkowo zremisowała z drużyną Wolnych Kłaj. Mecz obfitował w momenty pełne walki o zdobycie piłki, czego konsekwencją było wiele nieprzepisowych zagrań oraz mnóstwo żółtych kartek rozdawanych przez arbitra. Obie drużyny kończyły mecz w "10", początkowo Śledziejowice grały w przewadze, jednak tuż przed końcem spotkania szanse zostały wyrównane. Gospodarze mieli kilka okazji na zdobycie bramki głównie po stałych fragmentach gry, również Wolni stworzyli sytuacje, które mogły dać im 3 pkt, jednak dzięki świetnej postawie bramkarza ze Śledziejowic mecz zakończył się wynikiem 0:0 i podziałem punktów.

LKS Śledziejowice: Palczewski - Kędzierski (85' Onderka), Reczek, Eumanow, Nędza - Pamuła, Drobniak (60' Malicki), Łysek - Stawarczyk Marek, Klimczyk, Świąder (75' Stawarczyk Mirek)

Żółte kartki: Eumanow, Nędza, Pamuła, Drobniak, Klimczyk, Stawarczyk Marek

Czerwona kartka: Eumanow (2x żk)

Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie i zapraszamy już na kolejne spotkanie 11 kwietnia o godz. 16. Przeciwnikiem LKS-u będzie drużyna Czarnych Staniątki .

Powiązana galeria: