Śledziejowice na Podium !!!

Drużyna Tempo Rzeszotary zwyciężyła w Turnieju Halowym Seniorów, w którym głównym trofeum był puchar burmistrza miasta i gminy Wieliczka Artura Kozioła. Na drugim miejscu uplasowali się Czarni Staniątki, na trzecim LKS Śledziejowice. Wszystkie rozstrzygnięcia zapadły w rzutach karnych po bezbramkowych i pełnych dramatycznych zwrotów akcji meczach finałowych.

W turnieju zmierzyło się dziesięć drużyn. Reprezentowały one kluby: Pasternik Ochojno, Górnik Wieliczka, UKS Sygneczów, Strażak Kokotów, Contra Sułków, Tempo Rzeszotary, Wilga Golkowice, LKS Śledziejowice, Czarni Staniątki, Gwiazda Brzegi.

Nasza drużyna zagrała w następującym składzie : Testowany I - M.Stawarczyk,Testowany II, S.Pamuła, Testowany III, A.Malicki, Testowany IV, D.Groeger, P.Reczek, R.Lenda,  trener:Mariusz Szarek kierownik:Andrzej Zieliński

Nagrody zwycięzcom wręczył zastępca burmistrza do spraw społecznych Rafał Ślęczka.

Mecze sędziowali: Łukasz Ćwierz, Grzegorz Grochal i Kamil Grochal. W rolę prowadzącego wcielił się Jerzy Cholewa.

Organizatorem turnieju był: UKS Sygneczów oraz Miasto i Gmina Wieliczka. Sponsorami: SPORT Panorama, P.H.U. Kania 3, Piekarnia Hartabus oraz Firma Budowlana Główczyk – Piotr Główczyk

Powiązana galeria: