W Gdowie bez atutów. LKS Śledziejowice 0:5 Gdovia Gdów

Kibice, którzy licznie przybyli 17 maja na obiekt przy ulicy Krakowskiej w Gdowie, obejrzeli dość jednostronne widowisko w spotkaniu naszej drużyny z Gdovią. W pierwszej połowie nasi seniorzy dotrzymywali kroku przeciwnikom schodząc do szatni przy stosunku bramkowym 1:0. Niestety druga połowa przyniosła czerwoną kartkę dla zawodnika Śledziejowic oraz rzut karny dla drużyny gospodarzy oraz wiele okazji bramkowych co spowodowało, że nasz bramkarz zmuszony był wyciągać piłkę z siatki 4 razy. Brak atutów zarówno w ofensywie jak i defensywie nie pozwolił seniorom na nawiązanie równorzędnej walki z przeciwnikiem.

Gdovia Gdów 5:0 LKS Śledziejowice

Śledziejowice: Palczewski,Kędzierski (60' Żak), Kijowski, Reczek, Łysek - Jurek, Drobniak, Enmanov (60' Onderka), Klimczyk - Świąder (70' Petlic), Stawarczyk

Żółte kartki: Klimczyk, Drobniak, Łysek, Kijowski

Czerwone kartki: Klimczyk (2 żółte)