Wiosna pod dyktando Dziecanovii. LKS Śledziejowice 0:3 Dziecanovia Dziekanowice

W rozegranym 9 maja spotkaniu nasza drużyna nie sprostała bardzo dobrze spisującej się w rundzie wiosennej ekipie z Dziekanowic przegrywając spotkanie w stosunku 0:3. Goście dużo lepiej rozpoczęli spotkanie strzelając dwie bramki do 26 minuty a swoje zwycięstwo udokumentowali trzecią bramką zdobytą w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Mecz pełen był twardej, często nieprzepisowej walki co poskutkowało kilkoma żółtymi kartkami zarówno w drużynie gospodarzy jak i przyjezdnych oraz czerwonymi kartonikami obejrzanymi przez Karola Nędzę (Śledziejowice) i Marcina Szymoniaka (Dziecanovia).

LKS Śledziejowice 0:3 Dziecanovia Dziekanowice

Śledziejowice:Palczewski - Budziński, Kijowski, Reczek, Klimczyk- Stawarczyk (75' Onderka), Nędza, Drobniak, Petlic (55' Jurek) - Świąder, Stawarczyk

Żółte kartki: Nędza, Drobniak, Stawarczyk

Czerwone kartki: Nędza