Efektowne zwycięstwo na neutralnym gruncie!

Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, które spowodowały odwołanie większej części spotkań 15 kolejki oraz przedświątecznego zamieszania, Śledziejowicom udało się rozegrać mecz ligowy na obiekcie RKS Garbarnia Kraków (sztuczna nawierzchnia). W roli gospodarza występował LKS Rudnik.

Neutralny teren okazał się szczęśliwy dla podopiecznych trenera Mariusza Szarka.  Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu stałych fragmentów gry, konsekwentnej grze w obronie, która nie pozwoliła przeciwnikom na stworzenie zbyt wielu okazji do zdobycia bramki, a także dzięki dobrej współpracy całej drużyny Śledziejowice nie pozostawiły żadnych złudzeń rywalom i wysoko zwyciężyły spotkanie w stosunku 1:4. Trzy punkty wywalczone w tym meczu okazały się cenne i pomogły uplasować się oczko wyżej w tabeli.

LKS Śledziejowice: Palczewski- Kędzierski, Reczek, Kijowski, Budziński- Malicki, Pamuła, Stawarczyk Marek, Drobniak (80' Onderka), Klimczyk (61' Petlic) - Świąder (75' Stawarczyk Mirosław)

Bramki: Kijowski, Świąder, Drobniak, Stawarczyk Marek

Żółte kartki: Malicki, Klimczyk, Stawarczyk Marek

Postawa całej drużyny napawa optymizmem przed kolejnym spotkaniem, które odbędzie się w sobotę 11 kwietnia o godzinie 16. Przeciwnikiem będzie wicelider tabeli, drużyna Czarnych Staniątki.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków!