Wicelider górą! LKS Śledziejowice 0:1 Czarni Staniątki

W rozegranym 11 kwietnia spotkaniu drużyna seniorów ulegała zespołowi Czarnych Staniątki 0:1. Przez pełne 90 minut nie zabrakło ambicji i woli walki gospodarzom by odprawić przeciwnika z kwitkiem, jednak na główny plan wysuwały się niedokładne zagrania, chaotyczna gra w formacji defensywnej i mało sytuacji stwarzanych pod bramką gości, co przełożyło się na niewielką liczbę oddanych strzałów. Nie zabrakło również indywidualnych błędów wśród zawodników naszej drużyny. Właśnie po jednym z nich Czarni wyprowadzili kontrę, którą skutecznie zakończyli celnym strzałem do pustej bramki. Był to jedyny gol jaki padł tego dnia na stadionie w Śledziejowicach.
Obserwując jednakże przebieg spotkania trudno nie oprzeć się wrażeniu, że sprawiedliwym wynikiem byłby tu remis. Żadna z drużyn nie była przeważającą stroną i nie miała na tyle inicjatywy by zdominować przeciwnika.

Dziękujemy wszystkim kibicom i sympatykom klubu za przybycie oraz doping!

Szansa na rehabilitację już w niedzielę 19 kwietnia o godzinie 16 w Zakliczynie. Śledziejowice będą tam podejmować miejscowy Jordan.

Możliwość obejrzenia galerii zdjęć z tego spotkania na facebookowym fanpage'u LKS Czarni Staniątki.