Wyjazdowa porażka. Z Zakliczyna na tarczy....Jordan Sum Zakiczyn 2:1 LKS Śledziejowice

Niedziela okazała się pechowa dla zawodników naszej drużyny seniorów prowadzonej przez trenera Mariusza Szarka. W rozegranym 19 kwietnia meczu ulegała bowiem drużynie Jordana w stosunku bramkowym 2:1. Po raz kolejny o stracie punktów zadecydowały indywidualne błędy, po których gospodarze wyprowadzili dwie bliźniacze akcje zakończone dośrodkowaniami z bocznej strefy boiska i celnymi strzałami na bramkę oddanymi przez zupełnie niepilnowanych zawodników. Naszej drużynie nie można było odmówić woli walki i ambicji oraz chęci by zakończyć mecz korzystnym dla siebie rezultatem czego rezultatem była bramka Mateusza Drobniaka z 86 minuty. Grająca w osłabieniu od 70 minuty ekipa Jordana nie dała się jednak już więcej zaskoczyć i po ostatnim gwizdku sędziego to ona mogła cieszyć się ze zwycięstwa.