Nie taki Górnik straszny...punkt z liderem!

W rozegranym 25 kwietnia spotkaniu klasy okręgowej Kraków Gr. III LKS Śledziejowice pokazały że potrafią nawiązać równorzędną walkę z najlepszymi i zremisowały bezbramkowo z mającym IV ligowe aspiracje Górnikiem Wieliczka. Lider przystąpił do spotkania bez swojego najlepszego strzelca Kamila Jelenia, a kilka ważnych ogniw rozpoczęło mecz na ławce rezerwowych. Mimo to od początku meczu Górnik postawił twarde warunki, próbując narzucić seniorom Śledziejowic swój styl gry. Dużo walki w środku pola obu drużyn oraz niezliczona ilość długich dokładnych zagrań piłkarzy z solnego miasta nie przyniosła jednak efektu w postaci bramek i pierwsza połowa zakończyła się remisem. Po zmianie stron w drużynie Górnika zostały dokonane zmiany, gra nabrała tempa i goście zaczęli sobie stwarzać coraz więcej okazji spychając do defensywy LKS i przejmując inicjatywę . Ofiarna, ambitna postawa naszego zespołu pozwoliła jednak na zachowanie czystego konta przez Macieja Palczewskiego , a sędzia odgwizdał koniec spotkania przy wyniku 0:0. Po meczu trener naszej drużyny wyglądał na wyraźnie zadowolonego. Nic dziwnego, remis z liderem cieszy, mimo niewielkiej zdobyczy punktowej.

Dziękujemy wszystkim kibicom za przybycie oraz za doping.

Rozgrywki klasy okręgowej nie zwalniają tempa mimo weekendu majowego. W kolejnym meczu 3 maja  o godz. 11 LKS Śledziejowice zmierzy się z drużyną Hejnału na obiekcie sportowym w Krzyszkowicach. Mocno liczymy na następne punkty naszych seniorów w tym starciu.